Doe-middagen Borculo met video voor ouders

Tijdens de Doe-Middagen in november kunnen leerlingen uit groep 8 kennismaken met het vmbo van Zone.college Borculo. Leerlingen volgen workshops, krijgen voorlichting en een rondleiding door het gebouw. En net als in ons onderwijs doen ze dit door te ontdekken en te doen.

Zone.college houdt zich uiteraard aan de geldende regels rondom corona. Zo zorgen we ervoor dat er voldoende afstand kan worden gehouden en hebben we aandacht voor de basisregels. Op deze manier kan iedereen een leuke, maar veilige kennismaking hebben.

Ook aan ouders en begeleiders is gedacht. Door de huidige ontwikkelingen rondom corona kunnen zij onze school tijdens de Doe-Middagen helaas niet fysiek bezoeken. Via onderstaande video kunnen zij online kennismaken met onze school.